Kontakt

E-MAIL

kontakt@sztos.org

NR KONTA:

73 1090 2705 0000 0001 4939 7452

Chcesz nas wesprzeć?

Możesz to zrobić na kilka sposobów:

Wiele naszych działań jest absolutnie oddolnych. Realizujemy je bez żadnego budżetu albo z bardzo ograniczonym budżetem. Każda darowizna jest dla nas niewypowiedzianie wielkim wsparciem, ponieważ dzięki dodatkowym funduszom możemy sprawniej działać na rzecz popularyzacji troski o siebie i świat.

Nasz numer konta: 73 1090 2705 0000 0001 4939 7452

Tytuł: „Darowizna na cele statutowe stowarzyszenia.”

Może chcesz działać z nami? Realizujemy wiele działań, które wymagają licznych rąk do pracy. Przydasz się przy organizacji wydarzeń, promocji i wielu wielu innych sprawach. To, co musisz mieć, to trochę zapału i sporo miłości do świata. Z doświadczenia wiemy, że w grupie można zdziałać cuda.

Napisz do nas na adres e-mail kontakt@sztos.org lub na naszych social mediach

Może posiadasz wiedzę lub umiejętności, które mogą przydać się innym? Zapraszamy Cię do współpracy w organizowaniu warsztatów i spotkań tematycznych. Do tej pory wsparło nas już kilku specjalistów, np. dietetyczka Sonia Orszulak, ratownik medyczny Filip Jaśkiewicz czy Dagmara Grodecka – fizjoterapeutka uroginekologiczna. Za poprowadzenie warsztatów dla naszych odbiorców odwdzięczymy się reklamą w naszych social mediach i na stronie www.

Może działasz w innej organizacji i czujesz, że moglibyśmy połączyć siły i razem zrobić coś fajnego? Napisz do nas na adres e-mail kontakt@sztos.org lub na naszych social mediach. Z chęcią zawiążemy współpracę.

Jesteś przedsiębiorcą? Możesz podarować nam notesy, długopisy, zrobić kubki z naszym logo albo podarować nam maty do jogi czy poduszki medytacyjne? To byłby dla nas wspaniały prezent, który ułatwiłby nam realizację naszych działań.

Jak widzisz, sposobów wsparcia jest wiele. Czekamy na Ciebie. Zróbmy razem coś pięknego. Zatroszczmy się o siebie i o świat.